- Acte necesare pentru vanzare-cumpărare teren

REZULTATE PROBA SCRISA CONCURS CONSILIER DEBUTANT COMPARTIMENTUL DE RESURSE UMANEANUNT CU PRIVIRE LA CONCURSUL PENTRU POSTUL DE CONSILIER DEBUTANT IN CADRUL DEPARTAMETULUI DE RESURSE UMANE

PRIMĂRIA --> Registrul Agricol

Acte necesare pentru vanzare-cumpărare teren

1. Cerere- pentru afisarea ofertei de vanzare a terenului
2. Oferta de vanzare teren
3. Lista preemptorilor in vederea exercitarii dreptului de preemptiune asupra ofertei de vanzare
4. Act proprietate (titlu proprietate, certificat mostenitor, contract vanzare cumparare s.a.);
5. Carte funciara
6. Certificat fiscal

Anexa 1A- Cerere pentru afisarea ofertei de vanzare a terenului
Anexa 1B Oferta vanzare teren