- Acte necesare pentru alocatia de stat pentru copii - pentru copiii născuți în U.E.

ANUNT INTRERUPERE ENERGIE ELECTRICA

ANUNT DELGAZ GRID SA INTRERUPERE ENERGIE ELECTRICA IN DATA DE 25.07.2019 IN INTERVALUL ORAR 09:00-17:00 IN SAT REDIU SI SAT BREAZU

PRIMĂRIA --> Asistenţă socială

Alocatia de stat pentru copii - pentru copiii născuți în U.E.

- CERTIFICAT NASTERE COPIL - copie și original
- BULETINE/CARTI IDENTITATE PARINTI - copie și original;
- Extras cont pe numele solicitantului / titularului - (dacă se doreste plata în cont bancar);
- Dosar șina;
- Formularul E 411/Adeverință de la instituțiile abilitate (din țara unde s-a născut copilul) sau adeverință de salariat cu menționarea datei angajării pentru părinții care lucrează în România.
In situația in care părinții nu sunt căsătoriți, se solicita prezența ambilor părinți în vederea stabilirii de comun acord a reprezentantului legal.

Data creare: 17-12-2017 14:59:42