- Solicitare informaţii. Legislaţie

REZULTATE PROBA SCRISA CONCURS CONSILIER DEBUTANT COMPARTIMENTUL DE RESURSE UMANEANUNT CU PRIVIRE LA CONCURSUL PENTRU POSTUL DE CONSILIER DEBUTANT IN CADRUL DEPARTAMETULUI DE RESURSE UMANE

INFORMAŢII DE INTERES PUBLIC --> Solicitare informaţii. Legislaţie

Cadrul Legislativ - Legea nr. 52/2003 (*republicată*) și Legea 544/2001

Legea nr. 52 din 21 ianuarie 2003 (*republicată*) privind transparenta decizionala in administratia publica și Legea nr. 544/2001 privind liberul acces la informatii de interes public.

Legea nr. 544 din 2001 privind liberul acces la informațiile de interes public

Data creare: 17-12-2017 10:59:33