- Formulare pentru solicitare în baza Legii nr. 544/ 2001

ANUNT INTRERUPERE ENERGIE ELECTRICA

ANUNT DELGAZ GRID SA INTRERUPERE ENERGIE ELECTRICA IN DATA DE 25.07.2019 IN INTERVALUL ORAR 09:00-17:00 IN SAT REDIU SI SAT BREAZU

INFORMAŢII DE INTERES PUBLIC --> Solicitare informaţii. Legislaţie --> Formulare pentru solicitare în baza Legii nr. 544/2001

Formular pentru solicitare informaţii în baza Legii nr. 544/2001

În vederea solicitării unei informații de interes public recomandăm folosirea următorului formular:

Formular-tip cerere de informaţii de interes public conform Anexa 4 din HG 478/ 2016

Data creare: 17-12-2017 22:19:18