- Curriculum vitae primar Haidău Vasile

- 2001-2002 - Viceprimar al comunei Rediu, judetul Iasi
- 1973-2000 - Lacatus mecanic, SC TFC SA

STUDII:
- Scoala profesionala pentru industria alimentara

Data creare: 17-12-2017 14:20:44

ANUNTURI DE INTERES LOCAL

ANUNT DE INTERES LOCAL CU PRIVIRE LA CAMPANIA EFECTUATA DE SERVICIUL DE EVIDENTA A POPULATIE IASI

ANUNT CU PRIVIRE LA CONCURSUL PENTRU POSTUL DE CONSILIER DEBUTANT IN CADRUL DEPARTAMETULUI DE RESURSE UMANE

ANUNT SELECTIE DOSARE - SOFER MICROBUZ

SELECTIE DOSARE CONCURS PENTRU POSTUL DE SOFER MICROBUZ SCOLAR