- Anunţ selecţie de parteneri- Program Operaţional Capital Uman (P.O.C.U.) 05.09.2016 - 15.09.2016

INFORMAŢII DE INTERES PUBLIC --> Anunţuri publice

Anunţ selecţie de parteneri - Program Operaţional Capital Uman (P.O.C.U.) 05.09.2016 - 15.09.2016

Primaria Comunei Rediu anunţă organizarea unei proceduri de selecţie de parteneri, entităti de drept privat, în vederea depunerii unei cereri de finanţare în cadrul Programului Operaţional Capital Uman (POCU), pentru apelul Dezvoltare Locală Integrate (DLI 360°) AP4 - Incluziunea socială și combaterea sărăciei în comunităţile marginalizate.

Data creare: 17-12-2017 19:47:48

ANUNTURI DE INTERES LOCAL

ANUNT DE INTERES LOCAL CU PRIVIRE LA CAMPANIA EFECTUATA DE SERVICIUL DE EVIDENTA A POPULATIE IASI

ANUNT CU PRIVIRE LA CONCURSUL PENTRU POSTUL DE CONSILIER DEBUTANT IN CADRUL DEPARTAMETULUI DE RESURSE UMANE