- Anunț privind serviciile Apavital

REZULTATE PROBA SCRISA CONCURS CONSILIER DEBUTANT COMPARTIMENTUL DE RESURSE UMANEANUNT CU PRIVIRE LA CONCURSUL PENTRU POSTUL DE CONSILIER DEBUTANT IN CADRUL DEPARTAMETULUI DE RESURSE UMANE

INFORMAŢII DE INTERES PUBLIC --> Anunţuri publice

Anunț privind serviciile Apavital

Prin prezenta vă aducem la cunoștință că Primăria Comunei Rediu a făcut toate demersurile necesare privind remedierea problemelor de furnizare a apei potabile pentru satele Rediu, Breazu, Horlești și Tăutești.
În urma discuției telefonice dintre Primarul Comunei Rediu Domnul Haidău și Domnul Director Toma al ApaVital am fost informați că se lucrează la remedierea situației, fiind vorba de o avarie subterană și se va relua furnizarea cu apa potabilă în limite normale în cel mai scurt timp posibil.

Data creare: 25-05-2018 10:17:44

ANUNȚ CĂSĂTORII 2019