- REGULAMENT TAXA SALUBRITATE

ANUNT CONCURS CONSILIER DEBUTANT COMPARTIMENTUL PROIECTE DE DEZVOLTARE LOCALA

Anunt concurs Referent - Compartimentul de Urbanism

INFORMAŢII DE INTERES PUBLIC --> Anunţuri publice

ANUNTUL CU PRIVIRE LA SCHIMBAREA OPERATORULUI CE VA PRESTA SERVICIUL DE SALUBRITATE  PE RAZA COMUNEI REDIU

ANUNT RIDICARE EUROPUBELE NEGRE 240 LITRI DE CATRE SC SALUBRIS SA

HCL 4/2019 PRIVIND INSTITUIREA SI ADMINISTRAREA TAXEI SPECIALE DE SALUBRIZARE PENTRU PERSOANELE CASNICE SI NON-CASNICE
DECLARATIE TAXA DE SALUBRITATE
ANUNT SALUBRITATE