- REGULAMENT TAXA SALUBRITATE

INFORMAŢII DE INTERES PUBLIC --> Anunţuri publice

ANUNTUL CU PRIVIRE LA SCHIMBAREA OPERATORULUI CE VA PRESTA SERVICIUL DE SALUBRITATE  PE RAZA COMUNEI REDIU

HCL 4/2019 PRIVIND INSTITUIREA SI ADMINISTRAREA TAXEI SPECIALE DE SALUBRIZARE PENTRU PERSOANELE CASNICE SI NON-CASNICE
DECLARATIE TAXA DE SALUBRITATE
ANUNT SALUBRITATE

Data creare: 20-02-2019 12:27:05

ANUNTURI DE INTERES LOCAL

ANUNT DE INTERES LOCAL CU PRIVIRE LA CAMPANIA EFECTUATA DE SERVICIUL DE EVIDENTA A POPULATIE IASI

ANUNT CU PRIVIRE LA CONCURSUL PENTRU POSTUL DE CONSILIER DEBUTANT IN CADRUL DEPARTAMETULUI DE RESURSE UMANE

ANUNT SELECTIE DOSARE - SOFER MICROBUZ

SELECTIE DOSARE CONCURS PENTRU POSTUL DE SOFER MICROBUZ SCOLAR