- REGULAMENT TAXA SALUBRITATE

ANUNT INTRERUPERE ENERGIE ELECTRICA

ANUNT DELGAZ GRID SA INTRERUPERE ENERGIE ELECTRICA IN DATA DE 25.07.2019 IN INTERVALUL ORAR 09:00-17:00 IN SAT REDIU SI SAT BREAZU

INFORMAŢII DE INTERES PUBLIC --> Anunţuri publice

ANUNTUL CU PRIVIRE LA SCHIMBAREA OPERATORULUI CE VA PRESTA SERVICIUL DE SALUBRITATE  PE RAZA COMUNEI REDIU

ANUNT RIDICARE EUROPUBELE NEGRE 240 LITRI DE CATRE SC SALUBRIS SA

HCL 4/2019 PRIVIND INSTITUIREA SI ADMINISTRAREA TAXEI SPECIALE DE SALUBRIZARE PENTRU PERSOANELE CASNICE SI NON-CASNICE
DECLARATIE TAXA DE SALUBRITATE
ANUNT SALUBRITATE