- ANUNT

ANUNT INTRERUPERE ENERGIE ELECTRICA

ANUNT DELGAZ GRID SA INTRERUPERE ENERGIE ELECTRICA IN DATA DE 25.07.2019 IN INTERVALUL ORAR 09:00-17:00 IN SAT REDIU SI SAT BREAZU

PRIMĂRIA --> Organizare --> Anunţuri posturi scoase la concurs

ANUNT CU PRIVIRE LA  CONCURSUL PENTRU POSTUL DE  CONSILIER DEBUTANT IN CADRUL DEPARTAMETULUI DE RESURSE UMANE

Foto
REZULTATE PROBA SCRISA CONCURS CONSILIER DEBUTANT COMPARTIMENTUL DE RESURSE UMANE

ANUNT CONCURS CONSILIER DEBUTANT - DEPARTAMENTUL DE RESURSE UMANE
REZULTATE CONCURS CONSILIER DEBUTANT RESURSE UMANE