- Cadrul Legislativ - Legea nr. 52/2003 (*republicată*) și Legea 544/2001

INFORMAŢII DE INTERES PUBLIC --> Solicitare informaţii. Legislaţie

Cadrul Legislativ - Legea nr. 52/2003 (*republicată*) și Legea 544/2001

Legea nr. 52 din 21 ianuarie 2003 (*republicată*) privind transparenta decizionala in administratia publica și Legea nr. 544/2001 privind liberul acces la informatii de interes public.

Legea nr. 544 din 2001 privind liberul acces la informațiile de interes public

Data creare: 17-12-2017 10:59:33

ANUNTURI DE INTERES LOCAL

ANUNT DE INTERES LOCAL CU PRIVIRE LA CAMPANIA EFECTUATA DE SERVICIUL DE EVIDENTA A POPULATIE IASI